WEBSİTEMİZİ YENİLİYORUZ
WE ARE RENEWING OUR WEBSITE

1985’ten itibaren kalıp yapımı ve plastik enjeksiyon parçaları üretiminde uzmanlaşan Usluoğlu, tasarım ve üretimde yüksek kalite, doğru estetik değerleri hedefleyerek, planlanan süre ve maliyette üretimini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri taleplerinin doğru algılanması, başarılı karar ve planlama, tasarımdan üretime her aşamanın kontrolü ile üretim yapmak hedefimizdir. Firmamız, modern teknolojiyi doğru kullanabilen, yüksek motivasyonlu mühendis, teknisyen ve uzman kalıpçılardan oluşan 35 kişi ile müşterilerimize en kolay, pratik ve ekonomik çözüm yollarını sunmaktadır.

Usluoğlu 2015 yılından beri, Atatürk Organize Sanayi Bölgesin’deki 2600 m2 lik yeni tesisinde üretime devam etmektedir. Yeni tesisimizde yüksek teknoloji ürünü Cnc iç/dış çap silindirik taşlama ve Cnc Edm tezgahları ve bunlara ek olarak temiz oda üretim alanı ile müşterilerimize hizmet vereceğiz.

Usluoglu which has specialised in producing plastic injection moulds and parts since 1985, aims to deliver high quality, well-designed moulds, on time and within budget. We aim to understand and meet our customers’ needs through careful planning and control at every step of the design and production process.

Our staff of 35 highly motivated engineers, technicians and moulding specialists are fully trained in the latest technology, and are able to offer you the easiest, most practical and economic solutions. Since the end of 2015, Usluoglu is at its new location of 2600 m2 in Atatürk Organized Industrial Zone, İzmir.

The new plant inculed additional hi-tech Cnc ID/OD cylindrical grinding and high precision Cnc Edm machines. In addition, a clean room production area has been established to serve the needs of our costumers.

Usluoğlu Makina Kalıp ve Plastik San. Tic. LTD. ŞTİ.
10042 sk. No 14. AOSB Çiğli / İZMİR
Tel: +90 (232) 237 4238 / +90 (232) 502 2673
Fax: +90 (232) 253 95 49
info@usluoglu.com.tr